Opinie

Firma godna polecenia!!! Korzystamy z usług Komplexdruk od dłuższego czasu,zawsze pomocni ,nawet w najtrudniejszych tematach :) Wysoka jakość materiałów,profesjonalny sprzęt,doradztwo w zakresie reklamy,to wszystko znajdziecie właśnie w Komplexdruk.
Piekarnik Częstochowa (14.02.2023)
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Współpracuje z nimi już jakiś czas i zawsze z uśmiechem podchodzą do wyznaczonych zleceń. Niesamowicie miła obsługa sprawia ze chce się wracać! Jakość, czas wykonania na szóstkę z plusem !
Michał Korn (08.02.2023)
Polecam serdecznie szczególnie fototapety drukowane metodą UV Gel, która na tą chwilę nie ma sobie równych. Jakość produktu i obsługa istna petarda.
Andreas Perkus (07.02.2023)
Nie spodziewałam się, że w Częstochowie jest Drukarnia która posiada tak wszechstronny park maszyn. Na miejscu drukują banery, katalogi, druk uv bezpośrednio na płytach. Myślę, że mają aktualnie największe możliwości w swoim regionie.
Agnieszka Wójcik (02.02.2023)
Polecam w 100% Realizowałem już chyba wszystko, kalendarze, ulotki, wizytówki, karnety, naklejki, banery, kasetony, koszulki, kubeczki i chyba wszystko co związane z reklamą dla mojej firmy. Realizują od pomysłu do wykonania. Firma godna zaufania i polecenia. Na pewno wrócę.
djkrootki krootki (07.01.2023)
Dziękuję za banery. Szybko i tanio. Park maszyn rewelacja.
Szymon (09.02.2022)
To miejsce dla tych którzy oczekują profesjonalizmu z wysoką jakością, a także szukają ciekawych innowacyjnych rozwiązań zarówno w reklamie zewnętrznej jak i drobnych rzeczach np gadzety. Sprawnie i w miłej atmosferze
Izabela Gaweł (20.12.2021)
Profesjonalna firma! Wszystkie szczegóły zamówienia są dokładnie ustalane,wszystkie sprawy można dograć i dostosować.Bardzo dużym plusem jest również czas realizacji,to też można ustalić,a firma działa w wielu sytuacjach ekspresowo,z czego każdy klient na pewno jest bardzo zadowolony. Polecam!
Paulina Jany (28.07.2021)
Niezmiennie od kilku miesięcy korzystam tylko z usług tej firmy jeśli chodzi o marketing, szeroki zakres usług pozwala mi dobrać odpowiednie produkty do moich potrzeb ! Wizytówki dostałam od ręki, gdzie inne firmy odmawiały takiej realizacji, etykiety na moje produkty wykonane w wysokiej jakości. POLECAM każdemu kto potrzebuje fachowej firmy z wiedzą, którą potrafią przełożyć w praktyce i doświadczeniem, zdobywanym przez lata.
Dominika Zdrojewska (17.03.2021)
Opinie pochodzą wyłacznie od klientów, którzy kupili produkt w sklepie i podlegają weryfikacji.