Nie znalazłeś produktu, cena, specyfikacja lub termin realizacji Ci nie odpowiada? Zadzwoń lub wyślij zapytanie. Z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Home / Dla klienta / O firmie

O firmie

Drukarnia Częstochowa | Druk cyfrowy | Drukarnia etykiet samoprzylepnych na rolce | Banery | Druk UV

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam.

Nie boimy się nowych wyzwań – czekamy z otwartymi ramionami na kolejne wymagające i interesujące projekty, które możemy przekuć z komputerowej grafiki w fizyczny materiał reklamowy. Nie straszna jest nam żadna reklama i żadne wymiary. Pracujemy na drukach od tych najmniejszych do ogromnych – każdy wykonujemy z jednakową, najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których reklama to pasja, a jej produkcja to przyjemność.

Dlatego oferujemy tylko i wyłącznie najlepszą jakość naszych usług w najbardziej przystępnych cenach. Każda agencja reklamowa, która wyrazi chęć rozpoczęcia z nami współpracy, może liczyć na to, że otrzyma wydruki, które idealnie spełnią swoje zadanie. Znamy potrzeby rynku, dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty, które zaspokoją wszystkie potrzeby zamawiającego.

Nasza firma oferuje program partnerski dla agencji reklamowych – wierzymy, że dobra współpraca to klucz do sukcesu. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu, pasji i rzetelności jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom, a agencja reklamowa i każdy inny klient dostrzeże naszą ofertę jako interesującą. Żeby jak najbardziej dostosować się do oczekiwań naszych klientów, jesteśmy gotowi podjąć indywidualne negocjacje.

Siedzibą naszej firmy jest Częstochowa, ale cały czas staramy się być jak najbliżej klienta. Zależy nam, żeby współpraca odbywała się na jak najlepszym poziomie, dlatego oferujemy wysyłkę kurierską każdego zamówienia.

W naszej ofercie znajdują się: banery, etykiety na rolce, etykiety samoprzylepne, naklejki, fototapety, gadżety reklamowe, odzież reklamowa, katalogi, ulotki, oklejanie szyb, montaże, wydruk folii, oklejanie witryn, oklejanie samochodów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem mailowo bądź telefonicznie:

KomplexDruk | Drukarnia Częstochowa | Aleja Wolności 71 | 42-200 Częstochowa

biuro@komplexdruk.pl | tel. 500 666 277

Biuro Czynne w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 8:30 - 16:30 | Sobota: Nieczynne